فرماندار شهرستان ریگان با بیان اینکه در ریگان بیشترین دانش آموز و مدارس عشایری را داریم،عنوان داشت: برای ما قابل قبول نیست نمایندگی که با زحمت فراوان مجوز آن را گرفتیم حالا از این شهرستان جابه جا شود.

اخیراً خبری در فضای مجازی در رابطه با جابجایی نمایندگی اداره آموزش وپرورش عشایری از شهرستان ریگان به نرماشیر منتشر شده ،خبرنگار ما این موضوع را پیگیری و امین باقری فرماندار ریگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری دیار نخل اظهار داشت:سال قبل با پیگیری هایی که انجام شد ما یک ساختمان اجاره کردیم و نمایندگی آموزش و پرورش عشایری در این شهرستان راه اندازی شد.

وی در ادامه بیان داشت:طی تماس تلفنی که بنده با رئیس آموزش وپرورش عشایری استان در رابطه با انتقال نمایندگی اداره آموزش و پرورش عشایری ریگان به شهرستان همجوار داشتم ایشان اظهار بی اطلاعی کردند و ما پیگیر این موضوع هستیم.

فرماندار ریگان در پایان با بیان اینکه ما در ریگان بیشترین دانش آموز و مدارس عشایری را داریم،عنوان داشت:مشکل جا و مکان نداریم و برای ما قابل قبول نیست نمایندگی که با زحمت فراوان مجوز آن را گرفتیم حالا از این شهرستان جابه جا شود و اجازه نخواهیم داد مجموعه نمایندگی آموزش و پرورش عشایری ریگان به شهرستانی دیگر منتقل شود.

انتهای پیام/