حسین انجم شعاع گفت: از آنجا که شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان سید الشهدای مقاومت و شهید قدس را دارد، تلاش کردیم تا برنامه های روز قدس امسال در کرمان حول دو موضوع قدس و بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی اجرا شود.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل؛ حسین انجم شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان در خصوص برنامه های روز قدس امسال در کرمان به خبرنگار ما گفت: از آنجا که به دلیل شیوع بیماری کرونا راهپیمایی قدس اجرا نمی شود از این رو  برنامه های روز قدس را در فضای مجازی و  پررنگ تر از گذشته در این فضا اجرا کنیم.

وی عنوان کرد: تنها برنامه ای که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در روز قدس اجرا می کند سخنرانی مقام معظم رهبری است که در ساعت ۱۲ ظهر این سخنرانی از شبکه های تلویزیونی پخش می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: در هیچ نقطه ای از کشور و باالتبع در استان کرمان به جز سخنرانی مقام معظم رهبری هیچ برنامه ای دیگر از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اجرا نمی شود از این رو تمام تلاشمان این است که مردم در خانه های خود و منتظر بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند چرا که قطعا ایشان سخنان مهمی در رابطه با روز قدس دارند.

انجم شعاع به برنامه های این سازمان در فضای مجازی جهت بزرگداشت روز قدس اشاره کرد و توضیح داد: برگزاری جشنواره مجازی در سطح استان تحت عنوان «روز قدس میراث ماندگار» در دو حوزه نقاشی و دابسمش از جمله برنام های این سازمان در روز قدس است.

وی ادامه داد: برپایی نمایشگاه «از خرمشهر تا بیت المقدس» که شامل ۱۲ تصویر از سپهبد شهید قاسم سلیمانی است، این تصاویر در شهر کرمان از چهاراه سمیه تا ولیعصر این تصاویر نصب شده اند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان بیان کرد: طراحی و رونمایی از نمایشگاه پوستری با عنوان نجم المقاومه که شامل ده پوستر از شهید مقاومت حاج قاسم سلیمانی و قدس است که به زودی رونمای می شود.

انجم شعاع به دیگر برنامه های این سازمان در فضای مجازی جهت گرامیداشت روز قدس اشاره و تشریح کرد: مسابقه ی کتابخوانی با عنوان طعم زیتون و از کتاب ریاح برای قشر نوجوان، پویش ورزش در خانه و تولید سرود قدس با عنوان ندای فتح از جمله برنامه های این سازمان در فضای مجاز ی است.

وی با بیان این که شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان سید الشهدای مقاومت و شهید قدس را دارد، بیان کرد: تلاش کردیم تا برنامه های روز قدس امسال در کرمان حول دو موضوع قدس و بزگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی اجرا شود.

انتهای پیام/