رئیس شبکه بهداشت و درمان فهرج گفت: مجوز ارتقاء بیمارستان از 32 تختخوابی به 70 تختخوابی از سوی دانشگاه علوم پزشکی اخذ شده است.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، حسینی معاون عمرانی امور سلامت سازمان برنامه و بودجه کشور پس از بازدید پروژه‌های بیمارستانی در حال ساخت در بم همچنین به شرق استان سفر کرد و از بیمارستان نیمه‌تمام ۳۲ تختخوابی فهرج بازدید کرد.

وی با بیان اینکه این بیمارستان در سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید، عنوان کرد: یکصد میلیارد ریال اوراق اسناد خزانه اسلامی در سال جاری اختصاص یافته است.

حسینی گفت:۷۰  میلیارد ریال نیز از محل مالیات ارزش افزوده به این بیمارستان اختصاص خواهد یافت و همچنین جهت ساخت ساختمان‌های جانبی بیمارستان کمک خواهد شد.

معاون عمرانی امور سلامت سازمان برنامه و بودجه کشور از جذب نیرو برای این بیمارستان خبر داد و عنوان کرد: ۸۴ نفر برای بیمارستان استخدام شده‌اند و بخشی از تجهیزات این بیمارستان تامین و بخشی دیگر از تجهیزات در حال تامین است.

مجتبی مشکی رئیس شبکه بهداشت و درمان فهرج با اشاره به محرومیت شهرستان فهرج اظهار داشت: فهرج یکی از شهرستان‌های محروم کشور و پراکندگی جمعیت بسیار زیاد است و زیرساخت‌های بهداشتی در این منطقه بسیار کم است و برای اتمام پروژه‌ها با کمبود منابع مالی روبه‌رو هستیم.

وی گفت: مجوز ارتقاء بیمارستان از ۳۲ تختخوابی به ۷۰ تختخوابی از سوی دانشگاه علوم پزشکی اخذ شده است.

انتهای پیام/