فرمانده انتظامی ریگان از اجرای چندین ‌طرح مستمر و هدفمند ارتقاء امنیت اجتماعی از اول آذرماه تاکنون خبر داد و گفت : این طرح ها تا رسیدن به نقطه مطلوب استمرار دارند

سرهنگ حمیدرضا تاج آبادی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری دیار نخل اظهار داشت: این طرح ها در راستای افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی،به منظور پاکسازی نقاط جرم خیز، برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین ارتقاء انضباط ترافیکی برنامه ریزی و اجرا شدند.

وی افزود: در این طرح ها با دستگیری ۱۲ نفر سارق، ۴۵ فقره سرقت کشف شد ، و مأموران جمعاً ۱۲۶ نفر متهم تحت تعقیب مراجع قضایی را دستگیر کردند.

سرهنگ تاج آبادی بیان داشت: در راستای مبارزه با قاچاق منابع ملی نیز ۱۶ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف که در این رابطه ۱۵ نفر متهم دستگیر و به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.

وی یادآور شد : در این طرح ها ضمن برخورد با رانندگان متخلف ، تعداد ۴۲ دستگاه خودرو و ۱۰ دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

سرهنگ حمیدرضا تاج آبادی دستگیری ۱۲ خرده فروش موادمخدر و کشف تعدادی سلاح ممنوعه و شکاری را از دیگر دستاوردهای این طرح بشمرد و تصریح کرد : وجود عاملان توزیع مواد مخدر یا پاتوق استعمال مواد در سطح محله ای که در آن زندگی می کنیم یک تهدید جدی فراروی سلامت فردی و اجتماعی ماست.

فرمانده انتظامی ریگان در پایان خاطر نشان کرد : این طرح ها بنا به ضرورت و تا رسیدن به نقطه مطلوب دردستور کار پلیس قرار دارند که در این میان مشارکت خود شهروندان با پلیس در موفقیت این طرح ها نقش مهمی ایفا می کند.

انتهای پیام/