شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامیاستان کرمان کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این استان را معرفی کردند.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل؛ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان را در بیانیه‌ای به شرح زیر اعلام کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

اقتصاد، فرهنگ، پیشرفت علمی و مسائلی از این قبیل بسیار مهم است اما اساس همه‌ی این مسائل انتخابات است چرا که اگر انتخابی عمومی، قوی و درست انجام شود، همه‌ی مشکلات به‌تدریج حل خواهد شد.

“مقام معظم رهبری”

ملت ایران که امروز عزیز و سربلند در مقابل استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار ایستاده است، بیش از ۴۰ سال مقاومت تحت رهبری‌های امامین انقلاب و تقدیم هزاران شهید و حضور مستمر در صحنه‌های مختلف به این جایگاه رسیده است.

“انتخابات” همواره یکی از شاخص‌های مردمی بودن نظام بوده که دشمن برای کمرنگ کردن آن تلاش می‌نماید، اما ملت با هشیاری و اطاعت از فرامین رهبری این وظیفه‌ی سیاسی را با شکوه و عظمت خاص انجام داده و دشمن را ناکام گذاشته و آماده است در دوم اسفند نیز بعد از راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن حماسه‌ای دیگر خلق و رشد انقلابی خود را پای صندوق‌های رأی به‌رخ جهانیان بکشد.

در راستای برگزاری باشکوه این حماسه و به‌منظور وحدت نیروهای انقلابی و ولایی استان:

اولاً با همفکری و همدلی نیروهای انقلابی و تشکل‌های ارزشی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی تشکیل و از حدود ۶ ماه قبل فعالیت خود را آغاز و شوراها را در مرکز و اکثر شهرهای استان تشکیل گردید.

ثانیاً هدف اصلی شورا در وحله‌ی اول تلاش برای شکل‌گیری مجلسی در تراز انقلاب اسلامی و با حضور و رأی حداکثری مردم بود تا چنین مجلسی بتواند ضمن عمل به مطالبات برزمین مانده مقام معظم رهبری، گره‌گشای مشکلات مردم به‌خصوص در زمینه‌های اقتصاد و معیشت آن‌ها باشد.

ثالثاً شناسایی افراد متعهد، کارآمد و مقبول و ترغیب آن‌ها برای ثبت‌نام به عهده شورای شهرستان‌ها گذارده شد تا شائبه‌ی دخالت شورای استان در کار شهرستان‎ها پیش نیاید.

رابعاً بعد از ثبت نام کاندیداها میزان مقبولیت کاندیداها به افکار‌سنجی جامع و علمی خارج از استان واگذار تا با شناخت و ارزیابی مقبولیت کاندیداها، فردی که مقبولیت بیشتری دارد، به وحدت بیشتری برسیم.

پس از طی مراحل چهارگانه و دریافت نتایج افکار‌سنجی، به تمامی شهرستان‌های مرکز حوزه انتخابیه سفر و نتایج هر شهرستان در جمع رؤسا و دبیر شوراها، کاندیداها و جمعی از معتمدین بازگشایی و پس از تحلیل، نفر اول از جهت مقبولیت بیشتر مشخص گردید و تنها در دو مورد (دو مرکز حوزه انتخابیه) مقرر شد نظر سنجی دوم انجام شود.

اکنون بیش از ۶ ماه تلاش و با در نظر گرفتن همه جوانب و دغدغه‌های موجود و تشکیل جلسات متعدد در شورای شهرستان‌ها و استان با همان رویکرد وحدت‌بخش نیروهای انقلابی و جلوگیری از تشتت آراء و حفظ حرمت و همراه با تکریم همه‌ی کاندیداهای محترم و انقلابی و همسو با گفتمان انقلاب اسلامی که شرایط کشور و منطقه را به‌خوبی درک نموده‌اند و تشکر از کاندیداهای محترمی که تاکنون انصراف داده‌اند، موارد ذیل را به اطلاع امت فداکار، ولایی و انقلابی استان کرمان می‎رساند:

۱-  از آن‌جایی‌که هدف اصلی شورا ایجاد وحدت به‌منظور شکل‌گیری مجلسی انقلابی و توانمند در اجرای گام دوم انقلاب اسلامی می‌باشد، اعضاء شورا با عهدی که با خداوند متعال و آرمان‌های انقلاب و امام راحل و منویات مقام معظم رهبری دامت برکاته و در حراست از خون مقدس شهدا بسته‌اند، تلاش خواهند نمود تا با همت همه اقشار دلسوز و علاقمند به انقلاب و تعالی کشور از وضعیت اقتصاد کنونی و اصلاح معیشت مردم با تشکیل مجلسی انقلابی و ارزشی لحظه‌ای سستی به‌خرج ندهند.

۲-  شورای ائتلاف بر اساس راهکار مورد قبول اکثریت کاندیداها مبادرت به معرفی نفری که رأی بیشتری را در نظرسنجی داشته است، می‌نماید تا مردم متدین و متعهد راحت‌تر به کاندیدای مقبول رأی دهند.

۳-  بر اساس راهکار اعلام شده کاندیداهای مورد نظر در حوزه‌های انتخابیه استان به‌شرح ذیل اعلام و از مردم شریف و بزرگوار انتظار دارد که به آنان رأی دهند:

۱-  حوزه انتخابیه بافت، ارزوئیه و رابر –  آقای حمدالله منظری توکلی

۲-  حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر – حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی

۳-  حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد – آقای بهنام سعیدی

۴-  حوزه انتخابیه رفسنجان و انار – حجت‌الاسلام و المسلمین حسین جلالی

۵-  حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان  – خانم عفت شریعتی

۶-  حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر – حجت‌‎الاسلام سید احمد حسینی سیرجانی

۷-  حوزه انتخابیه شهربابک – آقای حسین فتاحی

۸-  حوزه انتخابیه کرمان و راور –  آقای محمدرضا پورابراهیمی و آقای محمدمهدی زاهدی

۹-  حوزه انتخابیه کهنوج، رودبار، فاریاب، قلعه‌گنج و منوجان – آقای منصور شکراللهی

‌۴-   این شورا متعهد است در صورتی‌که به‌یاری خداوند متعال و رأی هوشمندانه و حماسی مردم، افراد ذکر شده به مجلس راه یابند، ضمن حمایت کامل از ایشان در راستای تحقق گام دوم انقلاب وظیفه‌ی خود را در اجرایی نمودن وعده‌ها و تعهدات به‌خوبی انجام دهد.

۵-  شورا تمامی راهکارهای وحدت را به‌منظور رسیدن به اهداف انجام داده و اعلام می‌نماید در صورتی‌که افراد و گروه‌ها و تشکل‌هایی در جبهه نیروهای انقلاب بخواهند مانع از این وحدت گردند، مسئول عدم موفقیت بوده و باید در مقابل خداوند متعال و خون شهدا پاسخگو باشند.

در پایان از همه کسانی‌که در سطح استان در این روند تلاش و همکاری نموده‌اند، صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و برایشان آرزوی اجر و توفیق دارد.

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کرمان

انتهای پیام/م