نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افزایش قیمت کالاهای اساسی قشر ضعیف جامعه را تحت فشار شدید قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل به نقل از خانه‌ملت، حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۱ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت سالروز عروج ملکوتی امام خمینی (ره) از مردم شهرستان های شرق استان کرمان به دلیل اعتماد به خود تشکر کرد و خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: امروز افزایش قیمت کالاهای اساسی مردم به ویژه قشر ضعیف را تحت فشار شدید قرار داده است چرا نظارت جدی در برخورد با محتکران وجود ندارد.

نماینده مردم بم،ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر کشور نیز، گفت: استان کرمان در آتش ضعف مدیریت می سوزد، با وجود اینکه از این مسئله اطلاع دارید چرا هیچ اقدامی در این زمینه صورت نمی گیرد مردم نباید فدای جناح گرایی و باندبازی برخی افراد شوند.

وی تاکید کرد: بنده هیچ شأنی برای خود به جز نوکری برای مردم قائل نیستم برهمین اساس دست همکاری وتعامل را برای حل مشکلات مردم به سمت دولتمردان دراز می کنم اما با مدیریت ضعیف و ناتوان، ضعیف و فرسوده نمی توان مشکلات مردم را حل و فصل کرد.

غضنفرآبادی همچنین به وزیر نیرو بابت پیگیری موضوع انتقال آب شرب از سد نسا به سمت بم و روستاهای در مسیر تذکر داد و همچنین خطاب به وزیر صمت عنوان کرد: خودروسازی بم نیز که جوانان بسیاری را بیکار کرده باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/