حجت الاسلام اژدری گفت: زهرا حسینی زاده از شهرستان ریگان کرمان به عنوان برتر در طرح مهرواره همدل در کشور انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، حجت الاسلام مصطفی اژدری مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از معرفی طرح مهرواره همدل در استان کرمان به مرحله کشوری خبر داد.

وی با بیان این که زهرا حسینی زاده از شهرستان ریگان کرمان به عنوان برتر در طرح مهرواره همدل در کشور انتخاب شده، خاطرنشان کرد: ۱۴برگزیده به مرحله کشوری در طرح مهرواره همدل معرفی شدند که زهرا حسینی زاده از ریگان کرمان از برگزیدگان کشوری شمرده می شود.

حجت الاسلام اژدری با بیان این که خانم زهرا حسینی زاده دارای چهار فرزند و نان آور خانه است، ابراز کرد: تنها درآمد خانم زهرا حسینی زاده از کارگاه کوچک خیاطی در منزل است.

وی با بیان این که خدمت به محرومین و جهادی کار کردن از خصوصیات این بانو محسوب می شود، خاطرنشان کرد: ساخت مسکن برای خانواده ها، ساخت یک باب منزل مسکونی برای زن سرپرست خانوار، ساخت۸ باب حمام و سرویس بهداشتی، آموزش خیاطی به بانوان و هدیه۵چرخ خیاطی، تامین جهزیه کامل به نوعروسان، حل مشکل آموزشی دانش آموزان نیازمند و خرید۲۰تبلت، جمع آوری و هزینه بیش از یک میلیارد کمک های مردمی و اشتغال زایی برای۶ خانواده با پرورش جوجه و گوسفند از اقدامات انجام شده زهرا حسینی زاده در ریگان کرمان شمرده می شود.

مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد:  زهرا حسینی زاده فی سبیل الله و جهادی به امورات شبکه جهادی و امور نیازمندان رسیدگی می کند.

حجت الاسلام اژدری با توجه به این که نزدیک به ۳میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده است، تصریح کرد: از مهر ماه گذشته تا کنون قریب به مبلغ ۳ میلیارد تومان از طریق شبکه ای که ایجاد کرده و کمک خیرین به نیازمندان محلات از طریق امام محله ها  و امام روستا کمک کرده است.

وی در پایان گفت: آرای مردمی مهرواره همدلی در سطح کشوری آغاز شده و مردم می توانند جهت رای دادن به زهرا حسینی عدد۱۶ را به سرشماره۳۰۰۰۲۱۲ ارسال نمایند.

گفتنی است در طرح مهرواره همدل  ۲هزارو ۵۶۰ مسئله در استان کرمان ثبت و حل شد.

انتهای پیام/