سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله ( ع) استان کرمان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله ( ع) استان کرمان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد.
بسمه تعالی
سلام و صلوات خداوند تبارک و تعالی بر روح شهیدان و امام شهیدان علی الخصوص شهید محمود صارمی و روز خبرنگار برهمه پیروان شهدا وولایت مبارک باد .
لذا در این برهه حساس و سرنوشت ساز توجه شما عزیزان خبرنگار را به نکات ذیل جلب کرده و امیدوارم توشه ای برای ادای تکلیف و وظیفه شما و همه دلدادگان انقلاب اسلامی در عرصه حاضر باشد .
۱ – تبیین گام دوم انقلاب که بیش از هر زمان برای آگاه سازی ۴۰ ساله گذشته و ۴۰ ساله آینده هر عصری و هر نسلی ضرورت و اهمیت دارد .
۲ – پردازش ابعاد ۲۴ گانه سیاست های اقتصاد مقاومتی برای مسئولان و مردم که راه برون رفت از همه مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه خواهد بود.
۳ – به چالش کشیدن شکست های آمریکای جنایتکار و انگلیس خبیث در خلیج فارس
۴ – اقتدار و عزتمندی نهضت های آزادی بخش رمز پیروزی های فلسطین لبنان سوریه عراق و یمن و شکست دولت های وابسته عربستان و امارات را به نحو دقیق پرداختن.
۵ – مطالبه گری از دستگاه قضای برای تسریع در صدور حکم پرونده های مفسدین اقتصادی.
۶ – مطالبه گری از جریانات قدرت و ثروت که چرا پاسخگوی عملکرد خود نیستند و با آدرس غلط مردم را حیران می کنند.
۷ – پردازش منطقی و هوشمندانه به سبک زندگی اسلامی – ایرانی برای مقابله همه جانبه با فرهنگ و سبک زندگی غربی و لیبرال.
۸ – دعوت از جوانان و نوجوانان برای حضور گسترده و وسیع در گروه های جهادی و حل مشکلات ومعضلات جامعه با هم افزایی و مهارت آموزی .
۹ – مطالبه گری از مسئولان برای حل مشکلات تورم گرانی بیکاری. آسیب های اجتماعی و رواج همه جانبه رونق تولید اشتغال ازدواج و غیره ….
۱۰ – انقلابی فکر کردن حرکت کردن و انقلابی ماندن ضرورت ماندگاری در دل ها و قلب هاست.
برادرشما
سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان