خطیب جمعه ریگان گفت: به ترامپ عرض میکنیم منتظر تماس های میلیونی ایرانی ها در روز قدس باشد و شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی در روز قدس مکالمات و تماسهای ملت ایران با آمریکا خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،حجت الاسلام علی رنجبر ماهانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ریگان با اشاره به دیدار ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای با مسولان نظام اظهار کرد: به فرموده حضرت آقا مشکلات اقتصادی و نداشتن برنامه اقتصادی سه لطمه به کشور وارد میکند.اول به اعتبار کشور لطمه میزند دوم به طبقات ضعیف جامعه لطمه میزند و سومین لطمه زمینه ساز طمع دشمنان میشود.

وی با بیان اینکه در رونق تولید چهار راهکار وظیفه مردم است ،افزود: اسراف نکنید، مدیریت اقتصادی داشته باشید به شایعات دشمن در فضای مجازی توجه نکنید مردم در خریدشان زیاده روی نکنند و از تولیدات و محصولات داخلی خریداری کنید.

امام جمعه ریگان در ادامه بیان داشت:مذاکره با آمریکا تا وقتی که آمریکا آدم نشده سم است.مذاکره یعنی معامله و بده بستان، آنها در این معامله بدنبال نقاط قوت ایران هستند.دنبال این نیستند که نقاط ضعف ما را به قوت تبدیل کنند.آنها به دنبال این اند که نقاط قوت ما را تضعیف کنند.آنها میگویند درباره موشکی مذاکره کنیم یعنی برد و قدرت موشک هایمان را کم کنیم که اگر روزی شما را هدف قرار دادیم نتوانید جواب دهید.امروز اگر انصارالله یمن قدرت موشکی خود را با آمریکا مذاکره کرده بود نمی توانست از خودش دفاع کند.

رنجبر ماهانی افزود:چند روز پیش با ورود ناو هواپیمابر جنگی آمریکا در خلیج فارس برخی از روزنامه های داخل و این قلم به دستان مزدور این آرایش جنگی دشمن را چنان برجسته کردند تا القاء و ترس و وحشت در دل ملت ایران بیندازند.

ایشان عنوان کرد:ملت ایران چهل سال است که در مقابل عربده کشی های آمریکا و ستون پنجم دشمن داخل کشور ایستاده است و خواهد ایستاد به آمریکایی ها عرض میکنیم یک بام و دوهوای شما را چگونه باور کنیم از طرفی ناو جنگی می فرستید که آماده جنگ شوید و از طرفی هم به سفارت سوئیس شماره تلفن می دهید تا مقامات ایرانی برای مذاکره با شما تماس بگیرند.

خطیب جمعه ریگان در ادامه گفت:ملت ایران و مسئولین تماس می گیرند اما روز قدس. به ترامپ عرض میکنیم منتظر تماس های میلیونی ایرانی ها در روز قدس باشد و شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی در روز قدس مکالمات و تماسهای ملت ایران با آمریکا خواهد بود.

امام جمعه ریگان تصریح داشت:به برخی از داخلی ها عرض میکنیم خصوصا به آن نمایندگان مجلسی که با خانم موگرینی سلفی میگیرند عرض میکنیم آمریکا قافیه را باخته است چرا شما ها قیافه ی مذاکره و جنگ خیالی به خود می گیرید.ملت ایران کاسه  صبرش لبریز شده و هر مسئولی که من بعد بخواهد در مقابل بد عهدی های آمریکایی بر طبل مذاکره و جنگ بکوبد هم عزت نظام و اقتدار ملی را زیر سوال برده است و هم خائن به این نظام و کشور خواهد بود.

وی افزود:کشورهای همراه کننده آمریکا که به دنبال نا امن کردن منطقه هستند امروز خود نا امن ترین کشورها هستند.نمونه بارز آن کشور امارات و عربستان را ببینید.آتش گرفتن چهار کشتی تجاری در عمارات امروز امنیت شیوخ اماراتی را به خطر انداخته است.

حجت الاسلام رنجبر ماهانی بیان داشت:امنیت عربستان امروز تا به انجاست که ارتش یمن با هفت پهباد تاسیسات نفتی عربستان را هدف قرار می دهد، عربستانی هایی که ادعای مدیریت بازار جهانی نفت را دارند با اقدام پهبادی انصارالله یمن هم مدیریت آنها به چالش کشیده شده است و ثابت کرد عربستان قادر به تامین امنیت ملی کشورش نیست.

ایشان ادامه داد:بارها مراکز نظامی و زیرساختی آنها مورد هدف انصارالله یمن قرار گرفته است امروز کار به آنجا رسیده است قدرت موشکی یمن توانسته است ولیعهد عربستان سعودی را به التماس غربی ها بیندازد که شما بیایید راهی برای خروج از بحران یمن پیدا کنید.

وی اشاره داشت به اول خرداد روز بهره وری و اصلاح الگوی مصرف و افزود:مصرف بالای انرژی در کشور از بالاترین آمارها در سطح جهان است. امروز کشور ما بالاترین مصرف انرژی را در سطح جهان به خود اختصاص داده است.

خطیب جمعه ریگان در پایان ضمن قدردانی از مجموعه انتظامی شهرستان ریگان در مبارزه جدی با قاچاق سوخت و کشف بزرگترین محموله سوخت قاچاق کشور در ریگان را حاصل زحمات جهادی برادران عزیز در نیروی انتظامی و پلیس دانست و افزود: مبارزه با قاچاق به رونق تولید کمک شایانی خواهد کرد، قاچاق سوختی که از کشور خارج میشود اگر در خدمت کشاورز ،کارخانه جات و صنایع داخلی قرار بگیرد زمینه ی اشتغالزایی را فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام/