آئین تشییع پیکر شهید مدافع وطن ستوان سوم امین افشاری‌پور صبح امروز با حضور پر شور مردم بم از مسجد جامع این شهر تا میدان امام بم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، آئین تشییع پیکر شهید مدافع وطن ستوان سوم امین افشاری‌پور صبح امروز و با حضور حجت‌الاسلام دانشی امام جمعه بم، شهسوارپور فرماندار بم، سرهنگ فرشید جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان و حضور پر شور مردم بم از مسجد جامع این شهر تا میدان امام بم برگزار شد.

در این آئین حجت‌الاسلام قاسم دانشی امام جمعه بم  با بیان اینکه مسئولان نظام‌ و مردم در برابر شهدا و خانواده‌های آنها مسئول هستیم چرا که هر چه داریم به‌واسطه خون شهداست اظهار داشت: مسئولان ما در دیپلماسی و روابط خارجه باید هوشمند باشند و فریب دشمن را نخورند.

وی با بیان اینکه دشمنی دشمنان نظام و اسلام تمام شدنی نیست گفت: دشمن توان رویارویی با ما را ندارد و قاچاقچیان هم بدانند که کار آنها هم همراهی با دشمنان انقلاب و نظام است.

ستوان سوم امین افشاری‌پور از نیروهای یگان تکاوری ۱۱۴ بم بود که شامگاه سه‌شنبه در حال گشت‌زنی در محورهای فرعی و مواصلاتی ریگان در درگیری مسلحانه یگان با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/