متأسفانه در این حادثه هولناک5نفر در دم جان باختند و یک دختر بچه به بیمارستان اعزام و 5 نفر کشته شده سرنشینان خودروی پراید اهل دلگان سیستان و بلوچستان می باشند و 9 مجروح سرنشینان خودروی سایپا اهل علی آباد محمد قاسم خان ریگان هستند.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،غلامرضا کارآموزیان در رابطه با این حادثه ناگوار اظهار کرد: یک حادثه دلخراش حوالی ساعت ۱۰ امروز در شهرستان ریگان رخ داد که سواری پراید از سمت ایرانشهر به نرماشیر و وانت نیسان از نرماشیر به سمت ریگان در حرکت بود که به صورت رخ به رخ به یکدیگر برخورد کردند.

وی بیان داشت: به‌دلیل خستگی و خواب آلودگی راننده پراید این وسیله نقلیه منحرف و تعادل خود را از دست می‌دهد که قصد اصلاح مسیر را داشته است که در نقطه برخورد به صورت چهره به چهره با وانت نیسان برخورد شدید می‌کند.

جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمان با اشاره به اینکه در این تصادف پنج نفر از خودروی پراید در دم جان خود را از دست دادند، بیان داشت: این حادثه دلخراش‌ترین حادثه در شرق استان کرمان بود.

کارآموزیان افزود: این محور یکی از محورهای پرتردد استان است که در جاده ترانزیتی ریگان – چابهار قرار دارد و رانندگان با احتیاط در این مسیر تردد کنند و با توجه به اینکه به پایان مسافرت‌ها در استان نزدیک می‌شویم، رانندگان مسافرت خود را مدیریت و با عجله و شتاب حرکت نکنند تا شاهد چنین حوادث ناگواری نباشیم.

جانشین فرمانده پلیس راه استان کرمان گفت: با توجه به اینکه در محور ریگان به نرماشیر و ریگان به چابهار این محور از محورهای پرتردد وسایل نقلیه سنگین است رانندگان با احتیاط حرکت کنند.

محور ریگان به نرماشیر یکی از محورهای پرتردد استان است که عدم دو بانده شدن این محور سبب شده است که این محور تبدیل به قتلگاه شود.

۴۵ کیلومتر از این محور در این دو شهرستان با ترافیک سنگین وسایل نقلیه روبه رو است که تا کنون د‌ه‌ها قربانی و صدها مجروح در پی داشته است.

انتهای پیام/