فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در خصوص اقدامات دیگر سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: خودرو، امکانات و مسائل مربوط به اعزام بیمارستان صحرائی بیمارستان فاطمه زهرا سلام الله علیها به مناطق سیل زده در اختیار قرار داده ایم، که بتوانند استقرار پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،سردار غلامعلی ابوحمزه در خصوص ارسال کمک از سپاه ثارالله استان کرمان به استان های شمالی سیل زده گلستان و مازندران گفت: تا کنون ۱۰۶ میلیون تومان کمک های نقدی به شماره حساب اعلام شده از سوی سپاه ثارالله جمع آوری شده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: یک ترسلی از شهرستان های مختلف و یک کامیون  در شهرستان رفسنجام شامل اقلام مختلف و ضروری همچون مواد غذایی، خوراک، پوشاک و … جمع آوری شده است که فردا به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد.

این مقام مسئول در خصوص اقدامات دیگر سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: خودرو، امکانات و مسائل مربوط به اعزام بیمارستان صحرائی بیمارستان فاطمه زهرا سلام الله علیها به مناطق سیل زده در اختیار قرار داده ایم، که بتوانند استقرار پیدا کنند.

سردار ابوحمزه در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان کمک های نقدی خود را می توانند به رده های اعلام شده توسط سپاه ثارالله استان کرمان واریز کنند که ان شاالله جمع آوری شود و مرحله مرحله تا پایان حل مشکل استان های گلستان و مازندران برای آنها ارسال شود.

انتهای پیام/م