حجت الاسلام کاشفی گفت: عمده تحریماتی که بر کشور متحمل کردند بعداز فتنه سال ۱۳۸۸ هست و فتنه گران با ایجاد فتنه زمینه را برای دشمن فراهم کردند.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، حجت الاسلام کاشفی امروز در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دیماه در جمع مردم ولایتمدار شهرستان ریگان با بیان اینکه حماسه  نهم دیماه برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: فتنه  سال۱۳۸۸ کشور را تا لبه ی پرتگاه پیش برد اما آگاهی، دانایی و روح اعتقادی مردم نجات بخش بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت رسول(ص) کرمان ادامه داد: مردم با بصیرت و آگاهی در روز نهم دی ماه حضور پیداکردند و از امام جامعه، ولایت و اعتقادات خود دفاع کردند.

وی با بیان اینکه آنچه که در عوامل ایجاد کننده نهم دی ۱۳۸۸ رقم خورد پیوند امام جامعه با مردم است، تصریح کرد: بعضی از مسئولین زمینه انحراف را ایجاد می‌کردند، اما مردم اجازه ندادند. در نهم دیماه مردم مانند یک اقیانوسی وارد صحنه شدند و غبار آلودگی هایی که از فتنه بود شست و کنار زد.

کاشفی با اشاره به اینکه ارتباط و رابطه ناگسستنی میان امت و ولایت از درس های بزرگ حماسه نهم دیماه است، عنوان کرد: یکی از دلایلی که باعث شد مردم وارد صحنه بشوند، مقوله امنیت بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت رسول(ص) کرمان در ادامه خاطر نشان کرد: عمده تحریماتی که بر کشور متحمل کردند بعداز فتنه سال ۱۳۸۸ هست و فتنه گران با ایجاد فتنه زمینه را برای دشمن فراهم کردند.

وی افزود: دشمن یابه گو که پشت نقاب حرف می‌زد بعداز این فتنه ۸۸ علنی علیه نظام و انقلاب اسلامی صحبت می‌کرد.

حجت الاسلام کاشفی با بیان اینکه بصیرت نیاز جامعه ی امروز ماست، گفت: بیان صحیح واقعیت ها خواسته رهبری است و اجازه ندهیم دشمن موضوعات را وارونه و اشتباه بیان کند و به جامعه ی ما انتقال یابد.

کاشفی در خاتمه با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی نشان داد انقلاب زنده است، ابراز کرد: وظیفه مسئولین خدمت صادقانه به مردم است.

انتهای پیام/