وی با عنوان اینکه 180 اثر تاریخی آماده ثبت ملی در شرق استان کرمان وجود دارد که باید مراحل این کار پیگیری شود گفت: استان کرمان کویر پهناوری دارد که بخش زیادی از آن در شرق استان است و این در حالی است که کویر رها شده است .

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،حبیب‌الله نیکزادی‌پناه روز گذشته در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان که با حضور فدایی استاندار کرمان برگزار شد با اشاره به اینکه دولت برای اینکه خودش را نجات دهد بحث تهاتر را ایجاد کرده که البته باید از این فرصت استفاده کرد اظهار داشت: این بهترین ظرفیت برای دستگاه‌های اداری استان است و باید از این ظرفیت خوب بهره بگیرند.

وی با عنوان اینکه ۱۸۰ اثر تاریخی آماده ثبت ملی در شرق استان کرمان وجود دارد که باید مراحل این کار پیگیری شود گفت: استان کرمان کویر پهناوری دارد که بخش زیادی از آن در شرق استان است و این در حالی است که کویر رها شده است و باید موارد امنیتی آن دیده شود.

نماینده مردم شرق استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منطقه شرق استان کرمان همیشه مظلوم واقع شده است افزود: این مظلومیت از جدول توزیع اعتبارات در پنج سال گذشته مشخص است.

نیکزادی پناه با بیان اینکه خسارت کشاورزی در شرق استان بسیار زیاد است گفت: برای مالچ‌پاشی در شرق استان کرمان نیاز جدی به سه میلیارد تومان برای حمل قیر داریم.

وی با بیان اینکه برای انتقال آب سد نساء ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار لازم است گفت: در حال حاضر این آب تبخیر می‌شود و بهتر است برای آب شرب مردم از آن استفاده شود.

انتهای پیام/