فرمانده انتظامی کرمان با اشاره به درگیری مسلحانه پلیس بم با قاچاقچیان مواد گفت: این عملیات با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس خراسان رضوی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در پی اقدام اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی مبنی بر اینکه گروهی از قاچاقچیان قصد دارند یک محموله مواد افیونی را از شهرستان بم به شهر‌های شمالی کشور منتقل کنند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: با استقرار تیم‌های عملیاتی پلیس در نقاط از پیش تعیین شده، خودروی سمند حامل مواد مخدر در حوالی شهر بروات مشاهده و ماموران قصد متوقف کردن آن را داشتند که سرنشینان ۳ خودروی دیگر با ایجاد مزاحمت و شلیک به سمت ماموران خودروی حامل مواد را فراری دادند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: خودروی حامل مواد با افزایش سرعت از محل متواری و به سمت شهر بم در حال حرکت بود که خودرو واژگون و راننده آن به شدت مجروح شد.

سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به متواری شدن قاچاقچیان مسلح هر ۳ دستگاه خودرو از محل گفت: ماموران با حضور سریع در محل وقوع تصادف، راننده را به بیمارستان منتقل کردند که علیرغم تلاش کادر پزشکی جان خود را از دست داد.

او افزود: ماموران طی این عملیات نفس گیر و در بازرسی از خودروی سمند ۲۷۵ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک و ۵۳ کیلو و ۴۰۰ گرم حشیش را کشف کردند.

ناظری با بیان اینکه در مجموع طی این عملیات ۳۲۸ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد افیونی کشف شد، تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری متهمان فراری ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرگز اجازه نخواهیم داد، مجرمان و قاچاقچیان مواد مخدر برای رسیدن به اهداف شوم خود این امنیت را خدشه دار کنند.

انتهای پیام/