فرمانده انتظامی شهرستان ریگان گفت : با تلاش شبانه روزی مأموران پلیس امنیت عمومی عامل ضرب و جرح مأمور اورژانس ۱۱۵ این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، سرهنگ اسحاق دریجانی در تشریح این خبر خاطرنشان کرد : در پی ضرب و جرح مأمور اورژانس ریگان در تاریخ ۱۶ تیرماه ۹۹ شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد : مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با کار اطلاعاتی موفق به شناسایی متهم شدند و طی هماهنگی قضایی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان اذعان داشت : برخورد با مخلان نظم و امنیت بصورت ویژه و مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و در این رابطه همکاری و مشارکت مردم حائز اهمیت است.

دستگیری عامل تیراندازی کمتر از ۳ ساعت در ریگان

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان از دستگیری عامل تیراندازی و مجروح کردن دو نفر از شهروندان در کمتر از ۳ ساعت خبر داد.

اسحاق دریجانی در تشریح جزیئات این خبر گفت : در پی وقوع یک فقره تیراندازی و مجروح شدن دو نفر از شهروندان دستگیری عامل تیراندازی بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود : مأموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با یکسری اقدامات اطلاعاتی متهم در حال فرار به مناطق کوهستانی را شناسایی کردند.

سرهنگ دریجانی تصریح کرد : مأموران بلافاصله به مناطق کوهستانی حوالی پاسرخ عزیمت و عامل تیراندازی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ریگان با اشاره به کشف یک قبضه سلاح شکاری و تعداد ۳۵ فشنگ از متهم اذعان داشت : متهم با پرونده متشکله و سلاح و مهمات کشف شده بهمراه خودروی توقیفی به مراجع ذیصلاح دلالت داده شدند.

انتهای پیام/