فرمانده انتظامی استان کرمان از شناسایی و دستگیری ۲ شرور تحت تعقیب که عامل انجام شرارت و آدم ربایی در برخی مناطق شرق کشور بودند، در عملیات پلیس کرمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در پی وقوع چند مورد آدم ربایی و دیگر جرائم خشن در برخی مناطق شرق استان کرمان، ماموران پلیس آگاهی شهرستان بم و مرکز استان با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی از حضور ۲ شرور مرتبط با این جرائم و تحت تعقیب در یکی از مناطق استان سیستان و بلوچستان مطلع شدند.

او افزود: در این رابطه، ماموران پلیس استان کرمان، با دستور قضایی و با همکاری پلیس استان سیستان و بلوچستان موفق شدند، طی یک عملیات شبانه ۲ شرور مورد نظر را در مخفیگاهشان در محدوده یکی از نقاط روستایی استان سیستان و بلوچستان دستگیر کنند.

سردار ناظری با اشاره به کشف ۴ قبضه سلاح ممنوعه و مقادیری مهمات از این اشرار تصریح کرد: در پی این عملیات موفق و دستگیری غافلگیرانه اشرار با همکاری پلیس دو استان همجوار، یک بار دیگر به همه مخلان نظم و امنیت هشدار می‌دهیم دست از شرارات و بر هم زدن آرامش شهروندان بردارند و در صورت ادامه رفتار‌های مجرمانه با پنجه فولادین خادمان نظم و امنیت روبرو خواهند شد.

انتهای پیام/