فرمانده سپاه شهرستان ریگان با بیان اینکه اهداف دشمن جنگ اقتصادی ،جنگ روانی و ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم است،افزود:باید خیلی مراقبت و مواظبت کرد تا از این عملیات روانی دشمن نهراسیم.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،سرهنگ مصطفی دهقانیان امروز به مناسبت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قبل از خطبه های نماز جمعه ریگان اظهار داشت:حضرت آقا میفرمایند خرمشهر ها در راه است نه در میدان جنگ نظامی بلکه از جنگ نظامی سخت تر و البته ویرانی های جنگ نظامی را ندارد و آبادانی به دنبال دارد اما سختی آن بیشتر است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ریگان بیان داشت:امروز افرادی علی رغم اینکه ما نه مذاکره میکنیم و نه جنگی رخ خواهد داد اما متاسفانه در پشت پرده یکسری اقدامات انجام می دهند.

وی افزود: متاسفانه بعضی از افراد که مسولیت دارند به دنبال معامله و مذاکره در پشت پرده با دشمن هستند و می خواهند نیروها و نهاد های انقلابی خصوصا سپاه پاسداران را با ادواتش با دشمن معامله کنند.

ایشان در ادامه عنوان داشت:دشمن از موشک های ما نمی ترسد، دشمن از افرادی که دستشان روی ماشه ی این موشک ها است میترسد.دشمن از ایمان و اعتقاد پاسداران ما می ترسد و دلهره دارد.

دهقانیان تصریح کرد: همین چند روز پیش همه دیدید ظرف کمتر از ۴۸ ساعت ۶۵۰ موشک به سمت سرزمین های اشغالی از طرف حماس پرتاب شد .وزیر امور داخلی صهیونیست ها تصویری از خود منتشر کرد که با خانواده اش در جایی پناه گرفته بود و الان برد موشک های حماس به جایی رسیده که تمام نقاط مختلف اسرائیل را میتواند هدف قرار دهد.

وی با بیان اینکه اهداف دشمن جنگ اقتصادی ،جنگ روانی و ایجاد شکاف بین حاکمیت و مردم است،افزود:باید خیلی مراقبت و مواظبت کرد تا از این عملیات روانی دشمن نهراسیم.الگوی ما باید عملیات بیت المقدس و رزمندگان اسلام باشند که با دست خالی به ان وعده ای که خداوند متعال به رزمندگان دادند و قران کریم در سوره های مختلف آورده است این وعده ها عملی میشود.

انتهای پیام/