فرمانده سپاه کرمان با بیان اینکه رسانه‌ها باید محور کار خود را بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب بگذارند گفت: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه محورهای چهل ساله دوم انقلاب را مطرح کردند از این رو این بیانیه باید کنجکاوانه و بند به بند تبیین و تحلیل شود.

به گزارش پابگاه خبری دیار نخل، سردار غلامعلی ابوحمزه عصر امروز در مراسم تقدیر از اصحاب رسانه ویژه کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان با تبریک ایام ماه رجب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: اصحاب رسانه در جریان برگزاری کنگره شهدای استان کرمان کار بسیار ارزشمندی انجام دادند که جای تقدیر دارد و ۲۰ کمیته ذیل ستاد کنگره شهدای استان کرمان تشکیل شده بود که کمیته رسانه‌ها رسالت سنگینی برعهده داشت.

وی در تبیین بیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب گفت: رسانه‌ها باید محور کار خود را بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب بگذارند و رهبر معظم انقلاب در این بیانیه محورها و سرفصل‌های چهل ساله دوم انقلاب را مطرح کردند از این رو این بیانیه باید کنجکاوانه و بند به بند تبیین و تحلیل شود.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه ثبات، امنیت و حفظ تمامیت ارضی ایران از دستاوردهای بزرگ چهل سال گذشته انقلاب اسلامی ایران است افزود: موتور پیشران کشور در عرصه علم و فناوری و ایجاد زیرساخت‌های حیاتی در چهل سال گذشته انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه امروز در بسیاری از زمینه‌های علمی رتبه‌های برتر در دنیا را داریم و جزو کشورهای مطرح جهان هستیم بیان کرد: چهل سال از انقلاب ایران گذشت و مردم حدود چهل نوبت در انتخابات باشکوه شرکت کردند که نشان از مشارکت مردم در سرنوشت و تصمیمات کشور است و انقلاب ما تلاش کرده تا عدالت برقرار و خدمات متوازن انجام شود.

ابوحمزه با بیان اینکه مراسم اعتکاف را در پیش داریم، که حدود ۸۰۰ هزار نفر از جوانان ما در این مراسم شرکت می‌کنند گفت: در مراسم اربعین تعداد زیادی از مردم به‌ویژه جوانان ما در راهپیمایی اربعین شرکت کردند و اردوهای راهیان نور سراسر حضور جوانان است که همه اینها نشان از افزایش معنویت در جامعه اسلامی است اما بعضی از رفتارهایی که در جامعه توسط جوانان دیده می‌شود جزو اقلیت است و اکثر جامعه ما جامعه‌ای ارزشی و بامعنویت هستند.

وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار در دوران ۴۰ ساله انقلاب نشان ذوالفقار که بالاترین نشان نظامی است بر سینه حاج قاسم سلیمانی نصب شد ازود: این مسئله افتخار بزرگی برای جهان اسلام و استان کرمان است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه بها دادن به جوانان مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است و در جریان کنگره دیدیم که جوانان کرمانی چه زحمت‌هایی کشیدند و شور و شعف در جامعه به‌وجود آوردند یادآور شد: در جریان کنگره همه مخلصانه پای کار آمدند و هر کس کاری به او محول شده بود به بهترین وجه انجام داد.

وی با اشاره به اینکه گزارش اقدامات کنگره به رهبر معظم انقلاب ارائه شد، ایشان با حساسیت خاصی برنامه‌های کنگره را رصد کردند و تولیدات کنگره شهدای کرمان را دیدند عنوان کرد: مقام معظم رهبری تمامی فعالیت‌های کنگره شهدای استان کرمان را تایید کردند.

ابوحمزه با بیان اینکه در جریان برگزاری کنگره از ۱۱ استان کشور حضور داشتند و برای آنها کارگاه آموزشی برگزار شد افزود: در جریان برگزاری اجلاسیه کنگره از چهار کشور خارجی و ۱۹ استان کشور مهمان داشتیم.

وی با اشاره به اینکه از کنگره شهدا باید درس بگیریم و همه کارهای خود را برای خدا انجام بدهیم گفت: هر چه خود را خالص‌تر کنیم اثرگذارتر خواهیم بود و راز جاودانگی در این دنیا و آخرت، خلوص نیت است و شهدا این درس را به ما می‌دهند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه اینگونه نیست که با برگزاری اجلاسیه کنگره همه چیز تمام شود افزود: برنامه‌های کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان طی سه تا پنج سال به سرانجام می‌رسد.

در این آیین از رسانه های فعال در کنگره ۶۵۰۰ شهید استان کرمان تجلیل شد.

انتهای پیام/