زنانی که سعی کردند با یک نمایش جنجالی با تحریک مسیح علینژاد مزدور غربی علیه حجاب به مقابله در جامعه بپردازند کاسب سیاسی از آب درآمدند که رویایشان گرفتن اقامت از آمریکا و کانادا بود.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، سرنوشت زنانی که در یک حرکت ضدحجاب در خیابان انقلاب تهران روی پست های برق می ایستادند و با آویزان کردن یک روسری سفید روی چوب به اصطلاح اعتراض می کردند، به کجا رسید. بسیاری این جنجال‌سازی‌ها را دیدند اما شاید اطلاع یافتن از سرنوشت و اینکه این افراد به کجا رفتند می تواند به خوبی نشان دهد که پشت پرده این موضوع چه بوده است و این افراد برای چه امیال و اهدافی دست به این حرکت های جنجالی زدند.

از درخواست برای تحریم مردم ایران تا مشاور املاک
«شاپرک شجری‌زاده» یکی از همین زنانی بود که به اسم دختران خیابان انقلاب اقدام به جنجال سازی کرد. دیری نگذشت که وی ثمره این جنجال سازی سیاسی خود را دریافت کرد و از ایران خارج شد.
شجری‌زاده مدتی بعد در رسانه‌های ضدانقلاب ظاهر شد و گفت به یکی از کشور‌ها پناهنده شده است. مقصد وی کانادا بود و پس از آن خواستار اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران شد. «اروین کاتلر»، نماینده سابق مجلس کانادا و مشاور UANI برگزار کننده این کنفرانس مطبوعاتی برای شاپرک شجری‌زاده در کانادا بود. وی همچنین رابطه بسیار خوبی با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) دارد و طبق گزارش خبرگزاری‌ها در سال ۲۰۱۲ برای حذف مجاهدین از لیست سازمان‌های تروریستی تلاش بسیار کرد.
 به نظر می رسد همه این اقدامات شجری زاده فعالیتی جدی بوده تا بتواند در شرایطی که به سختی ایرانیان را در آمریکا قبول می کنند وی به راحتی در امریکا اقامت گیرد. اینستاگرام شجری زاده نشان می دهد که وی در «نورث اَمِریکا» کار مشاور املاک انجام می دهد و در مقابل دوربین ظاهر می شود تا از «خانه‌ای در بروکلین» سخن بگوید. 
حاشیه های شجری زاده به این موارد ختم نمی شود و وی چندی پیش با پرچم همجنس بازی و عکس با دو همجنس باز از این عمل قبیح حمایت کرد.
از اقامت در کانادا تا اعلام همجنسباز بودن
«اعظم جنگروی» زن جوان دیگری بود که درنمایش ضدحجاب شرکت کرد و سعی کرد از این منظر نامی برای خود دست پا کند.
وی در توئیتر خود را یک فعال حوزه زنان معرفی کرد. او پیش از اقدام خود، توضیح داد که با امید به اصلاحات فعالیت سیاسی خود را در حزب مجمع زنان اصلاح‌طلب و حزب کارگزاران آغاز کرد اما وقتی اقدامی نداد، خود دست به کار شد. جالب اینجاست که آخر و عاقبت این فرد نیز سفر به کشور کانادا و گرفتن اقامت از این کشور بود. 
جالب اینجاست که جنگروی هم توانست از این مسیر به کانادا برود و از این کشور اقامت بگیرد. وی بلافاصله بعد از نمایش خود در تهران در یک ارتباط اینترنتی در قاب تلویزیون بی بی سی فارسی ظاهر شد و بعد از مدتی به کانادا رفت تا بتواند در آنجا زندگی کند.
ماجرای هدیه نقدی که از طرف فردی خاص داده شد 
«مریم شریعتمداری» یکی دیگر از افراد فریب خورده ای بود که نامش بیشتر به واسطه ماجرای دریافت پاکت پول بر سر زبان ها افتاد.
شریعتمداری شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، در توییتر خود با هشتگ “انقدر_وقیحانه” عکسی از پاکتی با تعدادی ایران‌چک ۵۰ هزار تومانی منتشر کرد و گلایه کرد که بسته‌ای به عنوان هدیه دریافت کرده که در آن مبلغی پول بوده است. به گفته شریعتمداری به او گفته شده بود که این هدیه از طرف زهرا رهنورد به او داده شده است.
شهرزاد همتی، خبرنگاری که واسطه رساندن هدیه بوده، توضیح داد که هدیه را دو فعال سیاسی به او داده بودند تا به دست خانم شریعتمداری برسد. خانم همتی در توییتی نوشته است که “فعالین به نام و نیت محصوران این اقدام را انجام داده بودند”.
مصطفی تاجزاده، فعال سرشناس اصلاح‌طلب در مصاحبه با ژیلا بنی‌یعقوب گفته است که عیدی دادن به زندانیان سیاسی و مدنی و خانواده‌های آنها چند سال است که رسم شده و این هدیه‌ها، به گفته او “به نام بزرگان” داده می‌شود.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : راه دانا