دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی چندین باند بین المللی مواد مخدر که از طریق فضاو کانال های محازی اقدام به نقل وانتقال وجوه حاصل از مواد مخدر می نمودند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،دادخدا سالاری دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان در تشریح جزپیات این خبر اظهار داشت:در راستای ضربات موثر به بنیان های مالی سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر ؛ ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان پس از انجام کارهای نظارتی و رصد های اطلاعاتی دقیق بر روی باندهای بین المللی مواد مخدر که در خارج از استان و در استان های غرب و مرکز کشور فعالیت داشتند؛موفق به شناسایی  چندین باند بین المللی مواد مخدر شدند.

وی گفت:اعضای این باندها  از طریق فضا و کانال های مجازی اقدام به نقل و انتقال وجوه حاصل از مواد مخدر از غرب و مرکز کشور به شرق و خارج از کشور می نمودند.
۳۵میلیارد ریال وجه نقد درحین انتقال کشف وتوقیف شد.

دادستان کرمان افزود:با احکام و دستورات قضائی صادره ۳۵میلیارد ریال وجه نقد درحین انتقال کشف وتوقیف شد  و قاچاقچیان بین المللی اصلی تحت تعقیب قضائی قرار گرفته اند.ضربات موثر به بنیان های مالی باندهای اصلی مواد مخدر در دستور کار قرار گرفته است.

سالاری ضمن تشکر از سربازان گمنام امام زمان (عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان که با اقدامات اظلاعاتی دقیق؛انهدام باندهای اصلی مواد مخدر در پی داشته است؛گفت:در راستای اجرای فرامین مقام عظمای ولایت(حفظ الله تعالی)مبنی بر استمرار مبارزه ی قاظعانه با بلیه مواد مخدر وهمچنین ضربات موثر به بنیان های مالی و بدنه و ارکان باندهای اصلی مواد مخدر در دستور کار قرار گرفته است و فضای مجازی نیز برای قاچاقچیان مواد مخدر تاامن خواهد گردید.

انتهای پیام/