فرمانده سپاه شهرستان ریگان با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل، سرهنگ پاسدار مصطفی دهقانیان با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان ریگان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سلامت و امنیت جامعه است.

رادمردانی که رمز درخشندگی ایشان در اذهان و قلوب مردم مجاهدت های گمنام و خدمت گزاری بی منت است. اندیشه ناب را با عشق و ارادت مخلصانه به حضرت حق در آمیخته، بی اعتنا به رنگ و لعاب زیور دنیا توشه ای معنوی نثار بازار فداکاری کرده اند.

امنیت آحاد جامعه اسلامی علی الخصوص مردم این خطه نیز برگرفته از همین تفکر و مرهون مجاهدتها و تلاش های خالصانه این عزیزان است.

اینجانب هفته نیروی انتظامی را به کلیه کارکنان این مجموعه، خاصه فرمانده ولایتمدار و انقلابی سرهنگ حمیدرضا تاج آبادی تبریک عرض نموده، امید است همچون گذشته با ارتقای همفکری و همکاری مشترک بین ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرماندهی انتظامی شهرستان بیش از پیش گامی موثر در جهت هم افزایی نیروهای مسلح شهرستان ریگان برداشته شود.

سرهنگ پاسدار مصطفی دهقانیان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ریگان