رئیس اداره صمت ریگان از تشکیل 90 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف این شهرستان در یکماه گذشته خبر داد.

پرویز جلالی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری دیار نخل با بیان اینکه نظارت بر بازار بصورت روزانه توسط اداره صمت و اتاق اصناف درحال اجراست، اظهار کرد: بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان روز گذشته صورت گرفت که برای ۹ واحد صنفی که تخلفاتی از قبیل گرانفروشی، عدم درج قیمت، عدم صدورصورتحساب و عدم ارائه فاکتور داشتد، پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع گردید.

رئیس اداره صمت ریگان تصریح کرد: در بازرسی هایی که طی یکماه گذشته از واحدهای سطح شهرستان انجام گرفت، تعداد ۹۰ پرونده تخلف برای واحدهایی که تخلف داشتند تشکیل شد و برای اجرا به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی عنوان کرد: بازرسی ها روزانه و مستمر بربازار از اولویت هایی هست که انجام می گیرد و با متخلفان بدون هیچ اغماضی برخورد می شود.

جلالی در ادامه بیان کرد: تعدادی بازرس افتخاری جذب شده اند که بصورت روزانه گزارشاتی از سطح شهرستان بابت گرانفروشی وتخلفات صنفی بصورت نامحسوس به اداره صمت اعلام و ظرف ۴۸ساعت گزارشات بررسی و درصورتی محرز شود اقدام لازم صورت میگیرد و طرح هرشهروند یک بازرس را از همین طریق و باجذب بازرسین افتخاری دردستور کار داریم.

رئیس اداره صمت ریگان، افزود: طی بازدیدهای میدانی کمبود کالایی در بازار مشاهده نشد و همشهریان گرامی در صورتی که انبار و مکانی کالای احتکارشده و یا امتناع ازفروش و دیگر تخلفات را مشاهده کردند، اطلاع دهند و در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم انجام خواهد شد.

جلالی در خاتمه اظهار کرد: هرگونه تخلف را شهروندان ازطریق تلفن۱۲۴و یا تلفن ۰۳۴۴۴۳۶۰۰۷۰ و یا بصورت حضوری اعلام تا اقدام لازم صورت گیرد و همچنین از شهروندان و مصرف کنندگان درخواست داریم از واحدهایی خرید نمایند که اجناسشان اتکیت قیمت داشته باشند و فاکتور خرید نیز دریافت نمایند.

انتهای پیام/