امام جمعه شهرستان نرماشیر گفت:این حماسه ۹دی بود که در سال۸۸ کشور ما را حفظ کرد و این امنیت و آرامشی که ما الان داریم از ۹ دی است.

به گزارش پایگاه خبری دیارنخل،حجت الاسلام روح الله ایرانژاد امروز در خطبه های نماز جمعه نرماشیر  بیان کرد:رمز موفقیت کشور ما سواد است.

خطیب جمعه نرماشیر با بیان اینکه  آدم بی سواد مثل آدم نابینا است، تصریح  داشت:کسی که سواد نداشته باشد از خیلی کارها محروم است.

حجت الاسلام ایرانژاد در ادامه افزود: از انقلاب ما چهل سال میگذرد و خداروشکر ما کل این چهل سال را قدم مثبت برداشته ایم و هنوز آن عزیزان هستند که انقلاب ما را پیروز کردند.

امام جمعه نرماشیر در ادامه با بیان اینکه  کسانی که انقلاب مارا به پیروزی رساندند با کمترین امکانات و کمترین هزینه و سختی های زیاد سواد آموختند بیان کرد:آموزش و پرورش ما زیاد تلاش و هزینه میکند. چرا کسی سواد یاد نمیگیرد؟

خطیب جمعه نرماشیر با بیان اینکه باید مراسم ۹دی را قدر بدانیم، افزود: این حماسه ۹دی بود که در سال ۸۸ کشور ، استقلال و نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کرد و نجات داد و نقشه فتنگران را نقشه بر آب کرد.

حجت الاسلام ایرانژاد امام جمعه نرماشیر در پایان بیان کرد:اگر این حرکت با بصیرت ملت ایران در ۹دی نبود الان اثری از امنیت و آرامش در کشور ما نبود.

تهیه و تنظیم :امیرحسین برجی
انتهای متن/