جانشین انتظامی شهرستان نرماشیر گفت:طی ۷۲ ساعت گذشته از یک دستگاه کامیون کشنده مقدار ۹ کیلو و ۶۲۰گرم تریاک و از یک خودرو زانتیا ۳کیلو و ۱۵۰ گرم شیشه که به طرز بسیار ماهرانه در خودروها جاساز شده بود کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری دیار نخل،سرگرد اسحاق دریجانی در تشريح اين خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی هنگام بازرسی خودروهای عبوری محور اصلی این شهرستان طی ۷۲ ساعت گذشته از یک دستگاه کامیون کشنده مقدار ۹ کیلو و ۶۲۰گرم تریاک و از یک خودرو زانتیا ۳کیلو و ۱۵۰ گرم شیشه که به طرز بسیار ماهرانه در خودروها جاساز شده بودند را کشف و در این خصوص چهار نفر قاچاقچی را دستگیر کردند.

سرگرد “اسحقاق دریجانی” افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیاتی دیگر حين گشت زني نامحسوس در مسیر اصلی شهرستان از یک خودرو پراید نیز مقدار ۵کیلو و ۴۵۰گرم تریاک را که به صورت بسیار ماهرانه در خودرو جاساز شده بود را کشف و در این رابطه یک زوج قاچاقچی دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر با اشاره به تحویل قاچاقچیان به مراجع قضایی، بیان داشت: با توجه به اثرات زیانبار پدیده اعتیاد بر افراد و جامعه، پلیس بطور بی وقفه این ماموریت مهم را به انجام می رساند که به لطف خدا همواره کشفیات خوبی نیز رقم خورده است.

تهیه و تنظیم :امیرحسین برجی

انتهای پیام/